CREATE ACCOUNT

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Potrzebujesz PEWNEGO Kamerzystę?<br>Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

Potrzebujesz PEWNEGO Kamerzystę?
Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

Zapytaj o wycenę

Zapytaj o wycenę

Wyślij zapytanie i w ciągu 1h otrzymasz odpowiedź o wolnym terminie z wyceną

Opinie Naszych Klientów

Opinie Naszych Klientów

Przejrzyj tutaj

Przejrzyj tutaj

SPRAWDŹ cenę filmu

PRZYKŁADOWE FILMY
Czytaj Więcej +

PRZYKŁADOWE FILMY

Zachwyć swoich bliskich niepowtarzalnymi ujęciami Twojego szczęścia

OPINIE KLIENTÓW
Czytaj Więcej+

OPINIE KLIENTÓW

"Pierwsze słowo jakie nasuwa nam się na myśl to PROFESJONALIZM w najlepszym wydaniu"

POPROŚ O WYCENĘ
Czytaj Więcej +

POPROŚ O WYCENĘ

Wpisz datę ślubu i email na który wyślę Ci wycenę filmu dla Ciebie

Podziel się ze znajomymi

kamerzysta kłodzkoKamerzysta Kłodzko, jasne, że tak! Miasto położone w centrum kotliny, dokładnie w północno wschodniej części i jest wspaniałym miejscem aby oddać się w ręce profesjonalnego kamerzysty. Szykuje się ślub? Impreza i sesja? Bierzemy się więc do roboty. Zarówno my jak i nasz kamerzysta. Jasna sprawa - do wyboru do koloru. Jak zawsze zresztą. Nie ma co wybierać pierwszych lepszych firm. Musimy się zastanowić wspólnie. Tzn: przyszli państwo młodzi. W końcu razem raźniej.

 

Videofilmowanie na Dwie Kamery - Jaka Jest Różnica?

Wydobywanie piękna z kobiecej duszy, iskierka w oku z delikatną nutką zadumy, blask sukni ślubnej, uchwycenie najdrobniejszych detali, to tylko niektóre fantazje jakie jesteśmy w stanie dla Ciebie spełnić.

 

Profesjonalizm i niesamowity efekt kinowy dzięki 2 kamerom to nasza duma.

 

Razem z nami i gwarancją satysfakcji, którą zapewniamy staniesz się najpiękniejszą Panią młodą, która poczuje się jak gwiazda filmowa.

 

 

czytaj dalej

Cena Filmu Ślubnego?

 

 

Lekki oddech, czyste sumienie i to wspaniałe, niezapomniane uczucie utwierdzające Cię w przekonaniu, że idealnie zainwestowałaś.

 

Poczujesz się spełnioną i szczęśliwą małżonką, ponieważ inwestycja w film Videodream będzie dawała Ci satysfakcje za każdym razem gdy sięgniesz po pamiątkę którą dla Ciebie wykonamy.

 

 

czytaj dalej

Kiedy zarezerwować Kamerzystę?

 

Spokój ducha i chwila wytchnienia, zadowolenie i pełna gwarancja sukcesu. Zabierzemy Cię tego jednego magicznego dnia, który u nas zarezerwujesz do świata marzeń. Sprawiamy, że ten czas będzie wyjątkowy i pisany spontanicznym biegiem wydarzeń. Z nami poczujesz się jak królowa, a ten dzień już zawsze będzie Twoim słodkim przystankiem w codziennym życiu.

 

 

czytaj dalej

Umowa i czas kamerzysty na weselu?

 

Poczucie bezpieczeństwa, zaangażowanie i gwarancja, że wszystko uda się wspaniale pozwala Ci natychmiast przystąpić do współpracy.

 

Chwile wzniosłe i pełne szczęścia staną się dla Ciebie prawdziwym spełnieniem, które Ci udostępnimy.

 

Spokój zawładnie twą duszą i ciałem, a sporządzona jasno umowa i czas, który poświęcamy tylko Tobie jest idealnym dowodem na Twój sukces, i Twoje szczęście.

 

czytaj dalej

Poszukiwania i opinie?

 

 

Bezstresowa i zadowalająca, przyjemna atmosfera, idealne i pomocne wskazówki zadowolą nawet najbardziej wymagającą Panią Młodą. Poszukiwania staną się przyjemnym doświadczeniem, które mobilizuje, dostarcza adrenaliny, kieruje Cię na właściwą drogę- drogę sukcesu razem w Videodream. W jaki sposób znaleźć wymarzonego kamerzystę? Nie było to wcale takie proste prawda? Jasne, że nie. Początki są naprawdę ciężkie. Trzeba ...

czytaj dalej

 

 

 

 

Stawiamy na ekstra jakość. Jeśli chodzi o usługę z prawdziwego zdarzenia to tym bardziej, a kamerowanie na weselu jest taką usługą. Musi być perfekcyjna z nutą szaleństwa no i oczywiście z wielkim zaangażowaniem i poczuciem odpowiedzialności. Odpowiedzialność bowiem jest bardzo ważną cechą. Kto jak nie kamerzysta Kłodzko musi sprawować pieczę nad całokształtem i na kogo spadają jakiekolwiek niepowodzenia związane z filmem? Wiemy o co chodzi. Nikomu nie musimy tłumaczyć. Każdy z nas zdaje sobie sprawę, iż idealne zmontowane wesele to takie, na którym są dwie kamery.

Super przecież widzieć to samo zdarzenie z dwóch oddalonych od siebie miejsc. Danka opowiada, że do dziś żałuje iż nie przestudiowała dokładniej co oferują kamerzyści w Kotlinie Kłodzkiej: „ Miałam jednego kamerzystę, nie mówię, że mój film jest kiepski bo wcale tak nie jest. Jednak wolałabym dwie kamery i troszkę więcej wkładu własnego ze strony kamerzysty. Jakieś propozycje itd. Mój robił tylko to co powiedzieliśmy. Koleżanka natomiast miała to zorganizowane o niebo lepiej niż ja. Kamerzysta z Videodream miał swoje pomysły, inteligentnie sugerował zmiany no i występowały dwie kamery. Zapewniał, że wszystko będzie naturalne, a w razie czego jest gotowy ponieść konsekwencje. Film o wiele lepszy niż mój. Chociaż na swój też nie mogę aż tak narzekać” dodaje Danka.

 

Kamerzysta Kłodzko – Videodream.

Sprawdź dostępność terminu
FILMOWANIE ŚLUBU NA DWIE KAMERY
Wpisz adres email, na który mam wysyłać szczegóły oferty

{module PodajTermin|none}

Nie odkryjemy Ameryki sugerując, iż kamerowanie w Kotlinie Kłodzkiej dosłownie z dnia na dziej staje się coraz bardziej doceniane i rozpowszechniane. Przecież reklama jest dźwignią handlu, a reklama to również ludzie. Nie jest to tylko ulotka reklamowa czy bilboard. Ludzie są najbardziej wiarygodni. Opinie i komentarze są najważniejsze. Ula na swój ślub przyjechała aż z Warszawy. Postanowiła z obecnym już mężem, że zorganizuje go sobie w rodzinnym mieście jej dziadków. Tak też się stało: „ Byłam pod ogromnym wrażeniem zaangażowania tutejszego kamerzysty. Był inteligentny, kulturalny i dysponował extra wiedzą na temat zabytków Kotliny Kłodzkiej. Nie chcieliśmy z mężem aby nasze zdjęcia były w parku, między krzakami i za drzewami wtedy do akcji wkroczył kamerzysta kłodzko Sebastian, który zorganizował naprawdę odjazdową sesję.

kamerzysta kłodzkoNie wiem czy to kamerzysta sprawił, czy też nie ale do dnia dzisiejszego zadomowiłam się tutaj i nie mam zamiaru wyjeżdżać.” śmieje się Ula. Na pewno wielu z nas żałuje, że nie spróbowało szczęścia ze swoim filmem gdzie indziej. Nie możemy już cofnąć się w czasie jednak możemy powiedzieć na czym tak naprawdę polega ta polityka. Idąc na pierwsze spotkanie z kamerzystą powinniśmy zorientować się na czym stoimy. Zazwyczaj wiemy jakie mamy oczekiwania ale nie zawsze potrafimy je przedstawić.

{module PodzielSie|none}

 


 

 

Pamiętajmy, że profesjonalista poprowadzi nas tak, że będziemy zadowoleni. Kamerzysta Kłodzko z naszą wiedzą czy bez powinien sprawić, iż film będzie powodem do dumy i zaprezentowania się przed rodziną i znajomymi.

ulubione wpisy

{module Ulubione|none}

 

popularne wpisy

{module Popularne}

 

wpisy o podobnej treści

{module Related Items}

podaj datę swojego ślubu, i adres email, na który prześlę Ci dokładną ofertę

 

{module PodajTermin}

Co możemy dla CIEBIE Zrobić

Filmowanie na dwie kamery

Filmowanie na dwie kamery

Niesamowity Efekt dzięki 2 kamerom Przeżyjesz Swój Ślub głębiej i intensywniej za każdym razem oglądając Wasz film (efekt kinowy)

Dostęp do filmu przez INTERNET

Dostęp do filmu przez INTERNET

A co by było gdybyś - miała dostęp do swojego filmu z każdego urządzenia z dostępem do Internetu - na hasło? KONIEC Twoich problemów z kopiami dla rodziny - dajesz link + hasło

Poradniki Video

Poradniki Video

Obejrzyj bezpłatny VideoPoradnik dla par organizujących Wesele po raz pierwszy. Skorzystaj z doświadczenia osób które organizowały Ślub i Wesele Przed Tobą. Oglądaj tutaj

Doświadczenie – ponad 200 wesel

Doświadczenie – ponad 200 wesel

Gwarancja 100% Twój Ślub nagramy na dwie kamery ponieważ - To jak patrzycie sobie w oczy kiedy mówicie sakramentalne TAK musi zostać niezawodnie nagrane

STATYSTYKI

230+

Zadowolonych par

900+

Czytelników Biuletynu
 

10.000+

Godzin przy postprodukcji

12 700+

Osób obejrzało już Nasze filmy

 

PRZYKŁADOWE OPINIE

Joanna Stryjecka Pani Młoda ;)
Nasz film jest wspaniały, wyjątkowy, wzruszający...Ogląda sie go jednym tchem... i cały czas chce sie go oglądać :)
Dorota Trybulec Polecam
Film jest bardzo wzruszający, ukazuje wszystkie najważniejsze i najpiękniejsze chwile tego dnia. Świetne ujęcia, piękna muzyka i dynamika filmu sprawiają, że chce się go oglądać raz jeszcze i raz jeszcze
Grześ Wasilewski Pan Młody
Dziękujemy VideoDream za cudowną atmosferę i świetny montaż Naszego filmu. Efekty rewelacyjne, muzyka przepięknie dobrana. Widać włożoną ciężką pracę i serce. Film jest pełen emocji, jest wyjątkowy

PROCES ZAMÓWIENIA

Omówienie wariantu/umowa

Sprawdzasz dostępność terminu tutaj. Otrzymujesz ofertę i omawiamy, które moduły są dla Ciebie istotne. Wyceniamy.

Podpisujemy umowę, z gwarancją.

Filmowanie w dniu ślubu

Filmujemy na 1 lub 2 kamery od ustalonej godziny. Kamera praktycznie pracuje cały czas - filmując cały bieg wydarzeń. Każdy ważny dla Ciebie moment jest nagrywany na dwóch kartach pamięci jednocześnie.

Odebranie filmu/Internet

Film jest do odebrania w studio w 2-3 tygodnie od Wesela. Dostępny również przez Internet

TOP